Ewelina Łacińska-Michalec

kierownik spedycji

+48 795-237-402
ewelina@madetrans.pl

Beata Deckert

spedytor

+48 664-187-451
beata@madetrans.pl

Sylwia Czajkowska

specjalista ds administracyjnych

+48 696-649-922
sylwia@madetrans.pl

Emilian Krych

właściciel

+48 501-371-737
emil@madetrans.pl

Bartosz Maciejewski

kierownik spedycji

+48 882-711-301
bartosz@madetrans.pl

Urszula Werpachowska

kierownik spedycji

+48 698-089-033
ula@madetrans.pl

Łukasz Żak

specjalista ds sprzedaży

+48 698-089-303
lukasz.zak@madetrans.pl

Daniel Wiewiórski

spedytor

+ 48 795-237-401
daniel@madetrans.pl

Ernest Chodecki

spedytor

+ 48 698-089-203
ernest@madetrans.pl

Marcin Wiśniewski

specjalista ds sprzedaży

+ 48 602-796-685
marcin@madetrans.pl

Łukasz Jóźwik

spedytor

+ 48 664-042-778
lukasz@madetrans.pl

Monika Drelich-Dyr

dyrektor biura

+ 48 668-373-238
monika@madetrans.pl

Katarzyna Pawełko

specjalista ds sprzedaży

+ 48 606-874-273
katarzyna.pawelko@madetrans.pl

Marta Wieremiejewicz

specjalista ds sprzedaży

+ 48 795-522-874
marta@madetrans.pl

Siedziba – Łódź:

ul. 6-go Sierpnia 74
90-646 Łódź

+48 42 671 02 21

Oddział – Białystok:

ul.  Krakowska 5
15-875 Białystok

+48  698 089 033

Zadzwoń i zapytaj o Twój bezpieczny transport

+48 42 671 02 21

Ewelina Łacińska-Michalec

kierownik spedycji

+48 795-237-402
ewelina@madetrans.pl

Beata Deckert

spedytor

+ 48 664-187-451
beata@madetrans.pl

Łukasz Żak

asystent spedytora

+ 48 698-089-303
lukasz.zak@madetrans.pl

Bartosz Maciejewski

kierownik spedycji

+48 882-711-301
bartosz@madetrans.pl

Urszula Werpachowska

kierownik spedycji

+ 48 698-089-033
ula@madetrans.pl

Sylwia Czajkowska

specjalista ds. administracyjnych

+ 48 696-649-922
sylwia@madetrans.pl

Daniel Wiewiórski

spedytor

+ 48 795-237-401
daniel@madetrans.pl

Ernest Chodecki

spedytor

+ 48 698-089-203
ernest@madetrans.pl

Łukasz Jóźwik

spedytor
oddział  Łódź
+ 48 664-042-778
lukasz@madetrans.pl

Monika Drelich-Dyr

dyrektor biura
HR, marketing
+ 48 668-373-238
monika@madetrans.pl

Emilian Krych

właściciel

+ 48 501-371-737
emil@madetrans.pl

Odział Łódź:

ul. 6-go Sierpnia 74
90-646 Łódź

+48 42 671 02 21

Odział Białystok:

ul.  Krakowska 5
15-875 Białystok

+48  698 089 033

Zadzwoń i zapytaj o Twój bezpieczny transport

+48 42 671 02 21

Firma Made -Trans świadczy kompleksowe usługi spedycyjne w zakresie transportu drogowego, lotniczego oraz morskiego. Realizujemy zlecenia  przewozu towarów na terenie całego świata.

+48 42 671 02 21 Siedziba w Łodzi: ul. 6-go Sierpnia 74, 90-646 Łódź Oddział w Białymstoku: ul. Krakowska 5, 15-875 Białystok NIP 9820247632

+48 42 671 02 21 Oddział w Łodzi: ul. 6-go Sierpnia 74, 90-646 Łódź Oddział w Białymstoku: ul. Krakowska 5, 15-875 Białystok